Trawa pszeniczna przywraca siwym włosom ich naturalny kolor

Trawa pszeniczna przywraca włosom kolor.

Czy wiesz, dlaczego włosy siwieją? Odpowiedź wydaje się być prosta. Włosy z wiekiem tracą swój naturalny barwnik-melaninę. Dodatkowo jest to w większości wypadków spowodowane genami. Tak więc prawdopodobnie swój pierwszy siwy włos zauważysz, mają tyle samo lat co Twoi rodzice i dziadkowie.
Okazuje się jednak, że na prędkość tego procesu mamy już wpływ!
Na to jak szybko będziemy mieć siwe głowy, wpływa m.in. palenie tytoniu, anemia, brak substancji odżywczych w diecie, niedobór witamin z grupy B, itp.
Okazuje się również, że zmiany można cofnąć.
A tajemnicą jest trawa pszeniczna. Trawa pszeniczna przywraca siwym włosom ich naturalny kolor.

Jest ona bogata w wiele substancji, mających magiczne działanie na ciało człowieka.

Regularne spożywanie trawy pszenicznej w postaci soku czy jako dodatku do potraw, ma zbawienny wpływ na organizm. Jednym z efektów jest powrót włosów do ich naturalnego odcienia, jako że trawa pszeniczna przywraca siwym włosom ich naturalny kolor.
Innymi korzyściami są spowolnione procesy starzenia całego organizmu, ujędrnienie skóry i odmłodzenie cery, detoks ciała, a nawet eliminacja komórek rakowych. (Trawa pszeniczna podnosi poziom tlenu we krwi, a komórki rakowe nie sa w stanie przetrwać w tak natlenionym środowisku.)

astanawiałeś/aś się kiedyś dlaczego włosy siwieją? Odpowiedź wydaje się być prosta. Włosy z wiekiem tracą swój naturalny barwnik-melaninę. Dodatkowo jest to w większości wypadków spowodowane genami. Tak więc prawdopodobnie swój pierwszy siwy włos zauważysz, mają tyle samo lat co Twoi rodzice i dziadkowie. Jednak na prędkość tego procesu mamy już wpływ. Na to jak szybko będziemy mieć siwe głowy wpływa m.in. palenie tytoniu, anemia, brak substancji odżywczych w diecie, niedobór witamin z grupy B, itp. Odpowiedzią jest trawa pszeniczna Jest ona bogata w wiele substancji, mających magiczne działanie na ciało człowieka. Są one wszystkie wymienione tu: KLIK Regularne spożywanie trawy pszenicznej w postaci soku czy jako dodatku do potraw, ma zbawienny wpływ na organizm. Jednym z efektów jest powrót włosów do ich naturalnego odcienia. Innymi korzyściami są spowolnione procesy starzenia całego organizmu, ujędrnienie skóry i odmłodzenie cery, detoks ciała, a nawet eliminacja komórek rakowych. (Trawa pszeniczna podnosi poziom tlenu we krwi, a komórki rakowe nie sa w stanie przetrwać w tak natlenionym środowisku.) Trawa pszeniczna (z triticum aestivium) jest w 70% bogata w chlorofil, który regeneruje zdrowie nerek i uzdrawia krew. Chlorofil wzmacnia i natlenia krew. Działa podobnie jak hemoglobina. Gdy wprowadzisz chlorofil do organizmu, on od razu dostarczy do Twojej krwi tlen i składniki odżywcze, a ta następnie odżywi tkanki i wzmocni ciało. Dr Bernard Jensen, znany na całym świecie specjalista ds. żywienia odkrył, że sok z trawy pszenicznej i innych dobranych traw są najskuteczniejszą metodą na poprawienie jakości krwi. Więcej informacji na ten temat można znaleźć np. tutaj: KLIK Można by długo wymieniać zalety tego zboża, jednak dziś na tym poprzestaniemy. Trawę można pić w formie soku lub dostarczać ją w suplementach diety. (Ważne aby sprawdzić ich skład) Podsumowując: Trawa pszeniczna jest w stanie przywrócić włosom ich naturalny kolor, chyba że ktoś z Was ma zakodowaną w genach białą głowę w wieku lat 20. Wtedy może się okazać, że szpakowata czy siwa głowa nie jest wpływem toksyn, czy trybu życia, a spuścizną, której nie pokonamy. W każdym razie tak czy siak zachęcamy do picia lub spożywania tej wspaniałej zieleniny i korzystania z długiego życia w zdrowym i silnym organizmie.

Trawa pszeniczna (z triticum aestivium) jest w  70% bogata w chlorofil, który regeneruje zdrowie nerek i uzdrawia krew. Chlorofil wzmacnia i natlenia krew. Działa podobnie jak hemoglobina. Gdy wprowadzisz chlorofil do organizmu, on od razu dostarczy do Twojej krwi tlen i składniki odżywcze. Następnie krew ta odżywi tkanki i wzmocni ciało.
Dr Bernard Jensen, znany na całym świecie specjalista ds. żywienia odkrył, że sok z trawy pszenicznej i innych dobranych traw są najskuteczniejszą metodą na poprawienie jakości krwi.

Można by długo wymieniać zalety tego zboża, jednak dziś na tym poprzestaniemy.
Trawę można pić w formie soku lub dostarczać ją w suplementach diety. (Ważne, aby sprawdzić ich skład)

Podsumowując: Trawa pszeniczna jest w stanie przywrócić włosom ich naturalny kolor. Chyba że ktoś z Was ma zakodowaną w genach białą głowę w wieku lat 20. Wtedy może się okazać, że szpakowata czy siwa głowa nie jest wpływem toksyn, czy trybu życia, a spuścizną, której nie pokonamy. W każdym razie zachęcamy do picia lub spożywania tej wspaniałej zieleniny. A także do korzystania z długiego życia w zdrowym i silnym organizmie.

źródła:
http://www.healthyfoodhouse.comwheatgrass-turns-gray-hair-back-to-its-natural-color/
http://chemistry.about.com/why-does-hair-turn-gray-607904
http://www.ivlproducts.com